Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hátközépig érő, hullámos...

Hátközépig érő, hullámos hajam hirtelen rohamosan elkezdett hullani. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csak 2 havonta festem, mint rendesen. A stressz az mindig is volt, most nem lett több, mint szokott lenni.

Ilyenkor nyáron megsülök és általában összegumizom a fejem tetején egy erős gumival, ettől lehet? De ha kiengedem, meghalok a hőségtől... Viszont nem szeretnék "megszabadulni" a hajamtól, nagyon szeretem, hogy ilyen hosszú és sok van belőle...

Tényleg nagyon elkezdett hullani, kb. 2 hét alatt a fele kihullott...félek, hogy mi lesz, kihullik a másik fele is? :O

23/L



2012. júl. 1. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy gócod. Nincs esetleg rossz fogad, krónikus mandulagyulladásod, bagatelnek tűnő egyéb tüneted? Rendesen, tápanyag és vitamindúsan táplálkozol?
2012. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rossz fog...hát nem is tudom, fájni nem fáj egyik sem, de majd jobb lesz, ha megnézi a doki, jó is, hogy eszembe juttattad!

A mandulámat pár éve kivették, az nem lehet. Más bajom nincs, azt hiszem. Az étkezésem is rendben van.

2012. júl. 1. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor egy még tünetet nem okozó rossz fog is okozhatja. Ezért küldik az embert góckutatás miatt fogorvoshoz, nőgyógyászhoz és fül-orr-gégészhez.

Szívesen :)

2012. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 1. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!