Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőgyógyász előtt borotválkozni?

Nőgyógyász előtt borotválkozni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül vagyok mindenben a mai csupaszhullám híve, de ezt borotválom. És ha már borotválom, akkor ezt elmulasztva nagyon ápolatlan hatása van, sokkal inkább, mintha valaki egyáltalán nem borotválja. Mégis ciki az orvoshoz borotváltan menni, de az is ciki, ha látszik, a gondozatlanság. Mit gondoltok?
2012. jún. 28. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát a nőgyógyász hidd el, nem azzal lesz elfoglalva, hogy Te éppen mennyire vagy szőrős:D nem az érdekli őket. Sőt a nőgyógyászok inkább a szőrpártiak..hiszen nem véletlenül van ott:) véd stb. fölösleges ezen görcsölnöd:)a lényeg, hogy fürödj meg előtte.
2012. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tiszta legyen, a többi mindegy neki
2012. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szőrteleníteni és tisztálkodni is szoktam előtte. Egyébként sem azt nézegetik, hogy hogyan néz ki, őket az sem zavarja, ha szőrös, az sem ha szőrtelen. A lényeg szerintem is az, hogy legyen tiszta.
2012. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor most rosszabbul érzem magam, mert leborotváltam. Mindegy nem is az ő szempontja érdekel, hanem, hogy én minél kevésbé érezzem magam rosszul...
2012. jún. 28. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok:) bocsi nem így értettem a szőrpártiságot:D én sem szoktam szőrösen menni, de ezért direkt nem szedem le ha mégis van és sürgősen mennem kell. Nem szóltak meg még semmiért, tényleg nem azt fogja nézni nyugi :)
2012. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem baj, ha szőrös, nem ezt nézik, meg meg is szokták azt is ha szőrös, azt is ha nem.


Esetleg irrigálj (amolyan intim zuhannyal) a nőgyógy.i vizsgálat előtt, ha nagyon "tiszta" benyomást akarsz elérni.

2012. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekli a nőgyógyászt, hogy szőrös-e a puncid, vagy csupasz.
2012. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!