Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom késleltetni a...

Hogyan tudom késleltetni a menstruációmat kb.1 héttel? (Simyciát szedek)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet késleltetni a menstruációt ha vki szed gyógyszert, de azt csak úgy lehet ha a kövi levelet is elkezdi szedni egyből. Nekem pont 1 hét múlva kell megjönnie, viszont aznap megyek végre nyaralni.....esetleg vkinek van ilyenben tapasztalata és tudna segíteni, hogy késleltessem csak 1 héttel és ne kelljen végigszednem a kövi levelet is?

2012. jún. 22. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
tovább kell szedni valóban majd befejezni az adott időben
2012. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem tudnád megoldani, tampont feltalálták, nem olyan vészes ám :) én már voltam úgy nyaralni, pedig még görcsölős is vagyok, de szerencsém volt, és nem fájt.
2012. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom h feltalálták.....de allergiás vagyok rá, ha ilyen könnyű dolgom lenne nem írtam volna ki a kérdést
2012. jún. 23. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
okés, értem :)
2012. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem kell vegig szedni a kovetkezo levelet! nekem van egy tarcsi levelem, amit akkor veszek elo, ha kesleltetni akarom.. tehat, ha egy hettel kesobb akarod, akkor szedd egy hettel tovabb, a maradekot meg el tudod rakni egy masik 'kesleltetesre'! nem mondom, hogy tul egeszseges, de semmi bajod nem lesz tole, ha alkalmadtan csinalod csak, nem minden honapban.. jo nyaralast! :)
2012. jún. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!