Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anális szex után pici vérzés?...

Anális szex után pici vérzés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Illetve nem is egészen anális szex volt...

Szóval az történt, hogy tegnap a párommal picit felöntöttünk a garatra, és amikor hazaértünk, lefeküdtünk - elég hevesre sikerült az aktus, és egyszer véletlenül egy lukkal feljebb próbálta betolni... Azonnal megálltunk, mert fájt, pláne így "meglepetésszerűen".

Reggel még éreztem, hogy olyan kellemetlen érzés, de nem fájt, meg ahogy néztem tükörrel, nem látszott semmi eltérés.

Most este, ahogy elvégeztem a nagydolgom, egy pár csepp friss vért láttam a papíron, több nem is volt. Sosem csináltam még análisan, nem is tervezem, így szinte semmit nem tudok róla, és most azért picit megijedtem... Mit kell tennem ilyenkor? Vagy el fog múlni? Mikor kell orvoshoz fordulni? Vagy nem olyan komoly?


20/N


2012. jún. 10. 18:36
 1/8 Jubilee ***** válasza:
Lehet a hirtelen mozdulat miatt kicsit berepedt a gátad. Esetleg aranyered lett, az is vérezhet. Figyelgesd, ha fáj és nem múlik a vérzés, akkor érdemes megmutatnod orvosnak.
2012. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt nem mondanám, hogy fáj, sőt, ha nem figyelek oda, nem is érzem, csak amikor eszembe jut (ezután a vérzős eset után folyamatosan), akkor úgy azért érzem, hogy van...

Olyasmi érzés, mint amikor gyerekkoromban biciklivel jártunk a Tiszára, és feltörte a fenekemet az ülés :)

A tangabugyit is simán elviselem, az sem okoz kellemetlenséget - gondolom, aranyér esetén azért biztos piszkálná - de azért a biztonság kedvéért most egy pár napig rendes bugyit fogok hordani...

Langyos vízzel leöblítem magam még pisilés után is, nem tudom, ez segít-e valamit... Mármint itt a fertőzésveszélyre gondolok...

2012. jún. 10. 18:53
 3/8 Jubilee ***** válasza:
83%
Körömvirág krémmel kenegesd, vagy vmi hámosító kenőccsel (Bepanthen, Sudocrem...). :) Az segíthet esetleg. Ha meg aranyered van, akkor a Reparon krém jó. Remélem hamar túljutsz a kellemetlenségeken! :)
2012. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Neogranormonom van, az jó? Végülis az is hámosító...

Meg tényleg, kívülről semmi sem látszik, vagy attól még lehet aranyér?

Szerencsére azzal sem találkoztam még, nem tudom, milyen...

2012. jún. 10. 19:34
 5/8 Jubilee ***** válasza:
100%
Neogranormon is jó. Nekem szülés után volt aranyerem, egy kicsi kis kidudorodó rész, ami fáj és vérzik. Szerintem ne aggódj! Kicsit felhorzsolódott a bőröd, nem lesz gond! :)
2012. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
végbélrepedést simán okozhatott a dolog... ha mázlid van, begyógyul teljesen, ha nem...akkor.....minden erőteljesebb székelésnél újra és újra bereped majd és vérezni, fájni fog...
2012. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bár ma nagydolgozni nem voltam (ideges vagyok a vizsgáim miatt, nem tudok enni, így érthető is), de úgy alaphelyzetből már abszolút nem érzem... Még ha úgy "nyomok", mint székeléskor, akkor sem.

Éjszakára bekentem Neogranormonnal, ma ismét ezt fogom tenni.

Van esély rá, hogy nem lesz komolyabb baj? Eléggé félek azért...

2012. jún. 11. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lesz komoly baj, ne aggódj.
2012. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!