Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés szex után mire utalhat?

Vérzés szex után mire utalhat?

Figyelt kérdés
Diagnosztizáltan van méhszájsebem , csináltam rákszűrést, az P2 lett. de most szex után jött belőlem egy csepp vér és utána 2 napi egy kicsi barnás folyás. a doki atz mondta ez nem probléma. szerintetek?(csak telefonon egyeztettem a dokival)
2011. nov. 29. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
gondolom felszakadt a méhszájadon a seb az aktus közben
2011. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
visszafogok hamarosan menni a dokihoz. adjon tanácsot mi legyen. méhszájsebem a nyáron keletkezett mikoris elvesztettem a babámat és a kaparás miatt alakult ki. azóta meg hiába midnenféle kúp, ugylátszik nem használ...
2011. nov. 29. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
szerintem ne szexelj addig, amíg nem gyógyul be teljesen a seb, mert ha mindig felnyílik előbb utóbb elfertőződik
2011. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A méhszájseb egy hámelváltozás, nem valódi seb. Ha már vérzik, nem olyan jó a helyzet, ha a doki nem vesz komolyan, akkor keress egy másik dokit. Ezt műteni szokás (ambulánsan, lézerrel, hüvelyen keresztül), mert lehet belőle méhnyakrák.

A babát sajnálom...

2011. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gondolhatod, voltam vele 3 dokinál. mindhárom azt modnta h ez el kell muljon, kicsit vérzékenyevbb vagyok és ennyi. és h ez nem befolyásolja majd a következő terhességemet... na kösz.... ugyh most megyek majd egy negyedikhez is, hátha az mást mond. csak gonodltam kapok valami hasznos tanácsot is mert mégiscsak zavaró...
2011. nov. 29. 16:54
 6/6 A kérdező kommentje:
amugy egy ideig persze nem szexeltuünk de már lassan eltelt 6 hónap....mármint aseb kialakulása óta... és a kezelést is befejeztem. na de ugy látszik csak nem sikeres a kezelés
2011. nov. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!