Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a gond?

Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
már nem 1x történt az h melegem lett,lüktetett a fejem,hányingerem volt,szédültem és elvesztettem az eszméletemet.

2012. jún. 5. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

hajjajj hát ez azért nem túl jó, ha már többször is előfordult..velem ilyesmi akkor szokott megesni, ha leesik a vérnyomásom, mert alapból alacsony..lehet neked is ez a problémád..mikor fordult ez elő nálad? pl végig kellett állni egy ünnepséget..

de amúgy a legjobb az lenne, ha elmennél egy orvoshoz, mert ő el tudja végezni a vizsgálatokat, mert lehet csak annyi, hogy keveset ettél és az miatt, de lehet komolyabb a baj..mi ezt így látatlanban nem tudjuk neked sajnos megmondani:(

2012. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hosszas fárasztó álláskos van ez így. Már elmentem az orvorhoz de eddig még minden rendben van ck még néhány vizsgálat hátra van
2012. jún. 5. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyú ez természetes! Ilyen kánikulában én is folyamatosan izzadok, fáj a fejem, rosszul lét jön rám.

Igaz én nem ájulok el mert egyből megmosom az arcomat, a fejemet és sok folyadékot iszok...


Neked erre nincs lehetőséges a munkahelyen -mert ott többnyire robot munka van.


Egyébként én is elveszteném az eszméletemet, és úgy gondolom hogy sokan vannak így akikkel ez történne ilyen melegbe!


Megoldás: sok folyadékot kell innod, megmosakodnod, lehűtened magad!


remélem segítettem.

2012. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2012. jún. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!