Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdőszűrésre kell mennem. Mit...

Tüdőszűrésre kell mennem. Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon durván szégyenlős vagyok, de a nyári munka miatt muszáj elmennem tüdőszűrésre. Egyszer már voltam, de az még általános iskolás koromban volt, és nem nagyon emlékszem, hogy mit kellett csinálni...

Ha nincs vas a melltartómban, akkor rajtam maradhat? Fém szemöldökpiercinget ki kell venni?

Köszi a válaszokat! :(



2012. jún. 5. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A melltartó nem maradhat rajtad, felülről teljesen le kell vetkőzni. Fejen úgy tudom maradhatnak az ékszerek.
2012. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Félpucérra kell vetkőzni, melltartó nem maradhat. odaállsz a gép elé, és fél perc alatt kész vagy, öltözhetsz is vissza. szülni hogy akarsz??

a piercing is maradhat amúgy.

2012. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A melltartót azt biztos, hogy le kell majd venned, a szemöldökpiercinged szerintem maradhat.
2012. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szégyenlős vagyok, de eléggé teszek tüdőszűrésnél erre. Gyakorlatilag akik ott dolgoznak csak félmeztelen embereket látnak, magasról tezsnek arra, hogy nézel ki;)

Odamész a kartonozóhoz leadni az adataid, elküldenek a megfelelő helyre, mikor bemész levetkőzöl, a nő(én még férfival nem találkoztam tüdőszűrésen) beállít a megfelelő helyre, és bent tartod a levegőt amíg mondja. Ennyi, mehetsz is öltözni, az egész fél perc.

Nekem a fülpiercingem nem vetették ki.

2012. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Melltartó nem marad, félmeztelen, félsötétben.


- Álljon a lépcsőre, tolja előre a könyökeit!

- Beszívja a levegőt, benntartja!

- Lélegezhet, viszontlátásra!


Kb. ennyi.

2012. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!