Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légyszi! Segitenétek?

Légyszi! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Szombaton a páromnak beleállt egy tüske az ujjába amit kipiszkált...de mára az egész kézfeje bedagadt és vörös...mondtam neki hogy menjen el orvoshoz de azt mondta majd csak holnap!Lehet neki valami baja?Nagyon ideges vagyok:S
2012. jún. 4. 18:09
1 2
 1/11 Bence_ ***** válasza:
Vérmérgezés.
2012. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esélyes a vérmérgezés. Tetanuszt kellene kapnia ráadásul minél előbb, különben meghalhat. Esetleg ezt tudasd vele is :) Ha más nem, hívd ki az ügyeletet.
2012. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tegyetek a sebre párakötést. Az lehúzza a gyulladást, és kiszívja a gennyet is. A kézfejét meg jegeljétek.
2012. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja,így nem kéne megvárni a holnapot,irány az ügyelet!
2012. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jajj istenem ezt mondom neki de nem érdekli!Nagyon ideges vagyok:SAzt mondja ráér holnap!
2012. jún. 4. 18:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Mire vártok?

Simán vérmérgezést kaphat....aztán akkor bánkódhatsz egy életre......még ma menjetek ki.

2012. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A vérmérgezést egy vörös csík jelzi a sérüléstől kezdődően. Akkor AZONNAL orvoshoz kell menni!
2012. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja igen,ha látsz egy vörös csíkot a tenyerétől feljebb,azonnal hívj orvost!!

PIROS CSÍK!

2012. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs neki piros csik kint fényen néztem meg gondolom nem lehet valami erösen látni!És még mindig azt mondja nincs neki baja majd holnap megy orvoshoz!Engem meg az idegbaj kerülget!
2012. jún. 4. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett,voltatok dokinál?
2012. jún. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!