Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsony vérnyomással mit...

Alacsony vérnyomással mit tudnék kezdeni félek a rosszullétektől?

Figyelt kérdés
Régen 1szer voltam rosszul miatta. Most már egyre többször havonta 1szer minimum és egyre intenzívebben érzem a tünetét és egyre hosszabb ideig sötétül el a világ, és csúszik ki a lábam alól, sípol a fülem. A szüleim nem foglalkoznak vele mert a családban van alacsony vérnyomás. (de ők nincsenek rosszul miatta)A múltkoriban kiderült véralvadási zavarom van, ez a kettő lehet összefüggésben? Lehet hülye kérdés de kétségbe vagyok esve, mert félek, hogy egyszer egyedül leszek rosszul.:S L/16

2012. jún. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, és egyszer rosszul voltál, amiről azt hiszed, hogy az alacsony vérnyomás tehet. És mi lesz ha egyszer...stb. Most képzeld el, ha megszületik majd a kisfiad, és felnövöget, és beüti majd a lábát abba a kiállő kőbe, ami a gyógyszertár oldalán lóg ki. Kb ilyen a te félelmed is. Szedd össze magad. Ha normális a testalkatod, sportolsz, tanulsz rendesen, akkor rendben lesznek a testi dolgaid is. De ha csak magadat siratod előre, mint egy vén sopánka, akkor be is vonzod magadnak a rosszullétet.
2012. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ott írtam, hogy mostanában egyre többször előfordul, szóval nem 1szer voltam rosszul..csak az első után félévig nem jelentkezett rosszullét..viszont most már az utóbbi 2hónapban 3szor..szoktam mérni a vérnyomásom és mindig alacsony
2012. jún. 3. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell egy kis idő, hogy a vérnyomásod beálljon, mivel most vagy abban a korban hogy növekedsz, nekem is ez volt. Ha úgy érzed, igyál egy kávét, az megdobja a vérnyomásod egy időre.
2012. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elég vékony vagyok ...sportolás nem ajánlott mivel nem gyenge asztmával szenvedem.
2012. jún. 3. 22:19
 5/5 A kérdező kommentje:

néha szoktam kávézni, de nem lesz tőle magasabb szinte semmivel:S..

remélem tényleg csak az miatt amit írtál, mert tegnap hajnalban is vagy 5percig feküdtem magzatpózban a fürdőben összeesve:S

2012. jún. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!