Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj ha 140-150-es vérnyomás...

Az baj ha 140-150-es vérnyomással kávézok?

Figyelt kérdés
Nem olyan sűrűn. Csak heti 3-4szer. Kell valami amitől felébredek.
2012. jan. 30. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem fogyókúrázz egy kicsit, mert a magas vérnyomás túlsúlyra utal, és ilyen esetben egyensen tiltva van a kávézás, mert szívrohamot is kaphatsz
2012. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szabó Péter Ferec ***** válasza:
Persze azért ilyen ritkán kávézva nem hiszem, hogy gondot jelentene. De a kávétól függetlenül figyelj oda a vérnyomásodra és tegyél a csökkenés érdekében. A szervezet jelzi, ha valami kezd elmenni a rossz irányba! Ilyen a vérnyomás megemelkedése. Sok minden kiválthatja, de leginkább több dolog együttes hatása. A savasodás következtében besűrűsödik a vér, magas rossz koleszterin szint, stressz és a sok méreganyag felhalmozódása szervezetedben. Ezeket mind meg kell szüntetned, mert a magas vérnyomás másik neve: a néma gyilkos. Vagyis semmit sem veszünk észre különösebben, aztán hirtelen valami borzasztó történik. Magam is így jártam két évvel ezelőtt, infarktus lett a vége. Szerencsés voltam, de tanultam is belőle, mivel utána hatféle gyógyszert írtak fel, de a közérzetem csapnivaló volt és nem akartam beletörődni, hogy középkorú lévén életem végéig gyógyszereken éljek. Keresgéltem és találtam is megoldást a gyógyszerek nélküli életre és az igazi egészség visszaszerzésre. Vérnyomásom ideális azóta is. Ősi, keleti medicinák segítettek ebben, ha érdekel, privátban elküldöm oldalam linkjét, ahol bővebben olvashatsz ezekről. De mindenképp vedd komolyan szervezeted jelzéseit!
2012. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!