Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Miért pattog...

Valaki segítsen! Miért pattog a fülem?

Figyelt kérdés
Hajat mostam és azóta pattog a jobb fülem, mintha belement volna a hab és az pukkadna ki mindig, de már vagy fél órája. Ki tisztítottam egy fültisztítót is beledugtam ameddig bírtam, hogy ha hab ment bele akkor kijöjjön, de nem használt. Hogy mulasszam el? Nagyon idegesítő.
2012. jún. 3. 15:39
 1/3 anonim válasza:
Hűha,hát a kimosásnál nagyon többet nem tudsz tenni ellene,ha nem múlik el holnap,akkor menj vele orvoshoz,lehet,hogy nem hab ment bele,hanem valami más ?..nemtudom
2012. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom ha belemegy a viz pl a jobb fülembe akkor jobb oldalra tartom a fejem és jobb lábon ugrálok, így ki szokott jönni. Volt már olyan is hogy igy nem jött ki, akkor azt csináltam hogy azon az oldalamon aludtam amelyik fulem be volt dugulva és akkor kijott..
2012. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajszárítóval ha van türelmed kiszárítható. Nekem legutóbb 20 percbe tellett.
2012. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!