Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Valaki segítsen!

Mi lehet ez? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Szóval úgy kezdődött az egész, hogy már legalább 3 hónapja iszonyatosan fáj a fejem, először persze csak néhanapján, de mára már mindennapos, és néha úgy fáj, hogy figyelni se tudok tőle, és másodjára se fogom fel azt amit mondanak. Enni és aludni se tudok normálisan, voltam orvosnál is vele, ő vérvételre küldött, és negatív lett az eredmény, ezért hazaküldött egy kis fájdalomcsillapítóval.

Azóta is rosszul vagyok, gyakran vérzik az orrom, remeg a kezem, és ami a legrosszabb, vagyis ami legjobban megijeszt az az, hogy éjszakánként arra kelek fel, hogy elsétálgatok a helyemtől, beszélek, sőt már volt olyan is, hogy valakivel beszélgettem, aki valójában nem volt ott. Persze ez csak akkor van, amikor egyáltalán el tudok aludni, mert vannak olyan éjszakák, amikor a fejfájástól el se tudok aludni.

Tényleg kezdek megijedni, és fogalmam sincs mit csináljak.:(

Volt valakinek hasonló problémája? Valaki egyáltalán tudja mi lehet ez?

A válaszokat nagyon köszönöm.

18L



2012. márc. 19. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
a vervizsgalat nem mutatja ki ha valami baj van az agyaddal. szerintem menj vissza a dokihoz. CT vizsgalatot javasolnek. nem normalis, hogy ennyire faj a fejed, meg hogy ilyen sokaig.
2012. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
eggyik ismerősömnek fájt nagyon a feje, volt hogy a falba verte annyira fájt neki, ki derült hogy két ér össze van nőve a fejében és azért, meg műtötték
2012. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!