Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a mellméret normális (? ),...

Ez a mellméret normális (? ), mert szerintem nem! (a többi lent)

Figyelt kérdés

13/L vagyok és szerintem a mellem nagyon kicsi az osztálytársaiméhoz és a velem egykorúakhoz képest. :(

Nagyon sovány is vagyok, de nem vagyok anorexiás, csak az alkatom valahogy ilyen. (a legjobb barátnőm is borzasztó sovány, de mégis van már egy kis melle)

A mellem alatt a méret: 67 cm, ami szerintem nagyon kevés

A mellemnél pedig kb.: 69-70 cm, ami rohadt kicsi a többi 13 éves lányhoz képest. :'(

melltartót nem akarok hordani, csak a mellméret miatt aggódok! Topot már néhány hónapja hordok, még nem jött meg, ami a mellméretemhez képest nem is csoda!

Anya szivacsos bikinit akart nekem venni, de nem akartam mert még a szivaccsal is nagy rám a bikinifelső!

Lehet hogy az alkatom miatt van, vagy csak későn érő vagyok, de egyszerűen zavar, hogy ennyire le vagyok maradva.

(kérlek normális, és főleg tinilányok válaszát várom! köszi)



2012. jún. 2. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

13 éves vagy és még szerintem nőni fogsz és a melled is. ne akarj versengeni másokkal, mindenki más ütemben fejlődik. Van akinek 13 évesen csak lapos mellkasa van.

Különben ha kamaszlányok válaszát várod, akkor nem ebbe a kategóriába kellett volna írnod, mert szerintem itt 80% felnőtt anyuka.

2012. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, és csak azért akartam, hogy nagy részt kamaszok válaszoljanak, mert ők is most fejlődnek és hogy ők hogyan látják ezt a dolgot!
2012. jún. 2. 19:24
 3/8 Denisa Wry válasza:
Ez teljesen normális! ha körbenézel nincs két egyforma mellméretű nő egyik korosztályban sem! A hízással amúgy növelheted kicsit! de általában 14-15 évesen indul meg nagy erőkkel a növése. :)
2012. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden mellméret normális, ugyanis senki sem fejlődik egyformán!
2012. jún. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 3. 13:42
 6/8 anonim válasza:
Szerintem sincs okod az aggodalomra, még nőni fog, főleg, ha még meg sem jött. Elég valószínű, hogy ez genetika, plusz ha sovány vagy, elég furán nézne is ki, ha hatalmas melleid lennének. Én 16 vagyok, és én is elég vékony. Nekem ennyi idősen sincs nagy mellem.
2012. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, most már nem is aggódok! :D
2012. jún. 4. 14:23
 8/8 anonim válasza:
Én 15 éves létemre nézhetek ki úgy, mint most Te. De hát...Ez van. :) Szerintem ráérsz elkezdeni aggódni 5-6 év múlva. ;) Egyelőre próbálj azoknak örülni, amiket szeretsz magadon. :) Még nem vagy lekésve semmiről. Amúgy is...Nem minden a mell. Legalábbis ebben reménykedem. :)
2012. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!