Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat szív leállást?

Mi okozhat szív leállást?

Figyelt kérdés
Mármint az tudom ,hogy ha a szív leáll akkor azonnali halál következik be ,mert elhal a test. Azt szeretném tudni ,hogy mi okozhat szív leállást? És a szívleálláskor érez fájdalmat az ember vagy csak elájul és vége van? Elnézést kérek a több kérdésért. A válaszokat elöre köszönöm.

2012. jún. 2. 14:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézest a helyesírási hibákért.
2012. jún. 2. 15:00
 2/6 anonim ***** válasza:
igazából végtelen oka lehet: sokk, infarktus, gyógyszer túladagolás. ezek a leggyakoribbak.hogy fáj-e az attól függ, hogy mi okozza. egy infarktus nyilván fáj, de ha valaki bevesz egy marék altatót, akkor ő csak elalszik és többé nem ébred fel.
2012. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És az altatokon kívül van más szívleállás ok ami fájdalom mentes?
2012. jún. 2. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Őmm, ez az utolsó megszólalásod úgy hangzott, mint ha neked ez lenne a célod, hogy megállítsad a szíved. Ugye rosszul értettem, és nem öngyilkossági szándék vezérel?
2012. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogy. Nem akarok öngyilkos lenni. :) Csak érdeklödtem.
2012. jún. 2. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!