Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyatos nagy fájdalom a a...

Iszonyatos nagy fájdalom a a bal lapockám alatt, illetve a gerinc közt. Szúró fájdalom. Korlátozott mozgás. Mi a baj?

Figyelt kérdés
3 napja iszonyatosan fáj a gerinc és a bal lapockám közti rész. a fejem bal irányba nem bírom fordítani illetve a bal kezem is korlátozottan mozog. a mozgásom ezáltal korlátozva van. mi lehet a probléma? milyen kezelés, eljárás javasolt? természetes gyógymódok mint pl a masszázs vagy akupunktúrás kezelés,vagy fizioterápia? orvoshoz még két hónapig nem tudok menni,külföldön vagyok.

2012. jún. 2. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom alternatív terápia hatásos lehet. Masszázshoz oliva alapba rozmaring3 levendula illó, vagy télizöld illóolaj.

Fájdalom enyhítésre fűzfakéreg tea, ha nem vagy szalicil érzékeny.

Persze jó lenne tudni a kiváltó okot is.

2012. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megránthattad az izmod? A masszázsnak segítenie kell rajta.Valamilyen kámforos kenőccsel végezzétek, ha otthon van aki megmasszíroz. Ne gyömöszölős mozdulattal, hanem nyújtó mozdulattal csinálja.
2012. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kiváltó ok. 3 éve húsüzembe bárdoztam és félrecsúszott a bárd így kikanyarodott a bal kezem is vele. itthoni masszázzsal próbálkoztunk,de ez már nem javul csak romlik. mindig is fájt azóta a hátam, de most nagyon felerősödött.
2012. jún. 2. 10:07
 4/5 A kérdező kommentje:
olyan érzés mint ha valami be lenne ott akadva, előrenyújtomn lehajolva akezem mint ha próbálna kiakadni,próbáltuk húzással illetve finom rántással. a párom próbálta,de nem megy neki,sokféleképp masszírozta és ugyan ott tartunk.
2012. jún. 2. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez van, csak a jobb oldalon. :S már vagy 3 hete. próbálom tornáztatni... minden nap.
2012. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!