Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat így a lábam?

Mitől fájhat így a lábam?

Figyelt kérdés

A bokám felett kicsivel,mindkét lábamon.Akkor szokott ha futok,vagy csak sietek vhova.


A képen bejelöltem h hol.

[link]



2012. jún. 1. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Edzetlen a lábad, nagyobb terhelésnél jobban dolgozik az izom, ezért fáj. Dióhéjban ennyi.
2012. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt akkor nem értem,8 évet atlétikáztam,2 év pihenő és azóta gyúrok,és kapott ott elég terhelést.
2012. jún. 2. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet hogy az ínszalag feszül, de nem vagyok már túl jó állapotban, majd holnap kivesézzük. ;) Egyébként én 5évig kosaraztam, rendszeresen futok, és ha túlterhelem akkor szokott fájni a kérdéses részen, azért mondtam.
2012. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lehet,de annyira h van h le kell lassítanom,ha sietek..:S Elég hosszú ideig csapattad.Csak az a baj h én túlterhelni se tudom,annyira elkezd fájni,csinálom amíg bírom..
2012. jún. 2. 00:13
 5/5 anonim ***** válasza:
magnéziumhiány!
2012. jún. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!