Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat a kezem már 2 napja?

Miért fájhat a kezem már 2 napja?

Figyelt kérdés
2 napja reggel kezdett el fájni mikor felkeltem. Lehet, hogy elaludtam? De már 2. napja fáj, vagyis olyan fura.nem lehet, hogy megfázott, mert tegnap nem voltam itthon, és egész nap fújt a szél meg esett az eső én meg ujjatlanba voltam. Vagy ez hülyeség?
2009. jún. 29. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség. Lehetséges hogy megfázott, az is, hogy elfeküdted. Látszik rajta kék folt vagy dagadás? Tudod mozgatni?

Várj még 2-3 napot, ha a fájdalom nem szűnik, menj el orvoshoz.

2009. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap észrevettem, hogy kicsit dagadt, de kék-zöld foltok nem voltak rajta. Ma még nem fájt...lekopogom
2009. jún. 30. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet ínhüvelygyulladás is. Érdemes orvossal megnézetni, hogy ő állítsa fel a kórképet.
2009. júl. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én vagyok a legelső válaszadó.

Szerintem mindenképp vidd el orvoshoz, legfeljebb azt mondja hogy majd elmúlik magától! :)

De ha nem fáj holnap és holnap után sem, és látod hogy szűnik a dagadás, akkor szerencséd van, nincsen semmi baj :)

2009. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!