Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadékony vagyok,...

Nagyon izzadékony vagyok, télen is, de most, hogy nyakunkon a nyár. Tipp?

Figyelt kérdés
A legkellemetlenebb, hogy az arcomon is mindjárt verejtékezek. Olyan kellemetlen.. egyáltalán normális ez? Mivel lehetne csillapítani? Esetleg valamilyen gyógytea stb?? Valakinek van valami ötlete? 30/N

2012. máj. 23. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Izsóp és orvosi zsálya tea. Több növényi táplálék, kevesebb szénhidrát.
2012. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm és mi az az izsóp? Ezt még nem hallottam, ez is gyógynövény?
2012. máj. 23. 10:14
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Google-ről sem hallottál még?
2012. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom sértésként szántad, különben mi a fenének írnál ilyet? De konkrétan már "hallottam" róla. Lehet rosszul tettem fel a kérdést, de én személyes tapasztalatokat szerettem volna, a googleba én is be tudom ütni....Légysziii, továbbiakban neeee írkáljatok ide ilyeneket.... a bunkók meg kerüljenek!
2012. máj. 23. 10:40
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Arról szeretnél személyes tapasztalatot, hogy gyógynövény-e az izsóp?
2012. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, gyógynövény, évelő, nekem van is a kertemben, bokrosra nő (kb 50 cm magas),nem igényes. Az íze nem túl jó.

Közismert jó köhögéscsillapító, vizelethajtó és étvágygerjesztő hatása, de alkalmazzák izzadáscsökkentőként is. "Toroköblögető szerként rekedtség, fogíny és torokgyulladás kezelésére használják. Hörghurutos bántalmak esetén is ajánlott fogyasztása. Száraz köhögés esetén gyakran használják gargarizálásra."

2012. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a dm-es kristálydeót kenem az arcomra, majd lehintőporozom (én nagyon fehér vagyok, szóval rajtam nem látszik a hintőpor, bármilyen púder jó), ez visszafogja az izzadást és a zsírosodást is.
2012. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mi az a kristálydeó?? Bocs, várj előbb beütöm a google.ba... :) Tényleg köszönöm a normális válaszolóknak!
2012. máj. 23. 14:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát tulajdonképpen egy fajta kikristályosított timsó, amikor régen megvágták magukat a férfiak borotválkozás közben ilyesmit kentek rá, mert összerántotta a sebet. Pórusösszehúzó, izzadásgátló tulajdonsága van. Én hónaljra nem használom, de az arc érzékeny bőrére pont jó.

[link]

[link]

Így néz ki, a második képen azt látod hogy maga a cucc milyen, egyébként egy műanyag tubusban van, és ahogy fogy a cucc úgy kell felfelé nyomni a kristályt. Be kell nedvesíteni és utána kenni :) Összehúzza a pórusokat, visszafogja a bőr csillogását és a bőrpírt és kevésbé izzad tőle az arcom. Ja és még mindig lehet használni a borotválkozás során szerzett sebesülésekre.. :) Azért mondtam a baleásat mert az a legolcsóbb, de lehet mindenféle márkát kapni.

2012. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt többen is írják, hogy így használják, és bevált.

2012. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!