Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Serv? Koldokserv?

Serv? Koldokserv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap del ota faj a hasamnal, ha elore hajolok faj, ha megfeszitem faj, nagyjabol ennyi a tunet, illetve nyomasra is erzekeny, ha lefekszem, vagy nyugton vagyok akkor szinte semmi. Lehet serv? vagy valami mas tipp?



2012. máj. 20. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan a hasad melyik része fáj? Jobb/bal oldalt, köldök alatt, fölött, mellet...???
2012. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat inkabb a koldokom alatt meg jobbra egy picit
2012. máj. 20. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb ha megnézeted dokival, mert a köldök és a jobb csípőtövis között a csípőhöz közelebb a vakbél helyezkedik el.
2012. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hat koszonom, holnap du. megyek a dokihoz, csak remeltem fel tudok keszulni, hogy mire szamitsak ha esetleg serv lenne

vakbel nemhiszem, mert lazam, szekrekedesem, vagy ilyesmi nincsenek raadasul akkor jobb ha haton fekve kinyujtom a labam meg szerintem attol nekem feljebb faj

na de majd kiderul holnap..addig meg probalok nem izgulni

koszonom megegyszer

2012. máj. 20. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!