Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Ez sérv lehet?

SÜRGŐS! Ez sérv lehet?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy valami egy kicsit kitüremkedik a hasam alól. Egy hete eléggé beütöttem és azóta fáj, de csak most vettem észre fizikailag. Járáskor és amikor hozzáérek fáj, de például a megemelek valamit vagy erőlködök, akkor nem fáj (pedig a sérvtől általában ez várható). Mintha valami ín lenne ott (olyasmi ín, ami a medence csontnál fut lefelé a comb kezdete mentén), ami az egyik oldalon normális, a másikon egy kicsit meg van dagadva. Kb. 8mm-nyit ki is türemkedik. Akkor ez most mi? Nem szoktam erőlködni. Csak múlt hete vágtam be nagyon a hasam.

2012. márc. 2. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Feküdj bele egy kád meleg vízbe, és kb 20 perc után próbáld meg visszanyomni, szép finoman. Ha visszamegy, akkor sérv, ha nem akkor izomcsomó.
2012. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!