Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köze lehet a kettőnek egymáshoz?

Köze lehet a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Agyvérzéssel születtem,mert a szülész egy csípesszel húzott ki,mert anyukám nem tágult. Valószínűleg emiatt 2 éves koromtól szemüveget hordok. (az orvosok se tudják pontosan,hogy e miatt van-e,de több,mint valószínű)

Elég rossz tanuló vagyok,úgy érzem egyik tantárgyból sem vagyok jó..a matek nem megy,fizika nem megy,angol nem megy..jó formán semmi.. inkább sorolom amit szeretek: magyar,német,rajz. Amikor tanulok,megjegyzem a dolgokat elég hamar,de gyorsan elfelejtem (van összefüggés ebben és a születési komplikációban)? Mit tehetnék ebben az esetben?



2012. máj. 15. 23:36
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy 15 éves vagyok és lány
2012. máj. 15. 23:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy emiatt kialakult egy kis tanulási nehézséged, de az is lehet, hogy simán csak humán beállítottságú vagy. Elvileg minden iskolában kell legyen olyan szakember, aki felméri van-e valamilyen tanulási nehézséged, vagy legalábbis el tudnak biztosan irányítani ilyen helyre, ahol konkrétan meg tudják mondani, hogy tényleg van-e ilyen problémád és segíthetnek a tanulásban.
2012. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen szakemberhez fordulhatnék. De mindenesetre köszönöm :)
2012. máj. 15. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, hogy szeretnéd megnézetni nincs-e valami visszamaradó problémád ami befolyásolja a tanulást, ennek a kezelése úgy is az ő feladatuk még, nem a tiéd.
2012. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!