Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a kettőnek köze egymásho...

Lehet a kettőnek köze egymáshoz? (kiütés)

Figyelt kérdés

Ma reggelre megjött, és hatalmas foltokban kiütés jött ki rajtam, ami ég, viszket, és piros. Egyre jobban terjed. Már a kézfejemen, az alkaromon, és a lábamon is van!

Orvost ne tanácsoljátok, van annyi eszem, h elmenjek (hétfőn).

Lehet a kettőnek köze egymáshoz? Mert ilyen még nem volt. Mitől lehet még ilyen kiütésem?

Így néz ki (nem én vagyok, netes kép):

[link]


2012. márc. 4. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy belso nagyon eros feszultseg is lehet az okozoja, tehat ezt csak ugy lehet megallapitani, ha te ezt megfigyeled.

Amit tenni tudsz, de nem valoszinu, hogy rendelkezesedre allnak ezek.

Friss aloavera zsele, de ha nincs;

kamillatea, kakukkfu, levendula. Ezt fogyaszd belsoleg, de mar gyogyfurdot is keszits ebbol, mivel enyhiteni fogja a viszketest. Ha van otthon friss paradicsom, akkor ezt es kamillat teszel turmixba, es ezzel kened be, ehhez szinten lehetne kakukkfu olajat, kamilla olajat is tenni, mivel ezek nyugtatolag hatnak, tehat enyhitit a viszketest, a piros foltokat, a paradicsom az eges erzetet fogja enyhiteni.

Biztos vagyok abban, hogy voltak mas tuneteid is elozoleg, amire nem figyeltel, tehat ez a belso szorongas, inger, ami egyutt jar a havi ciklussal csak a felszinre hozta ezt.

Emeszteseddel nincs problema, lelki problemak, stressz?

2012. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Stressz az van :/

Köszi a választ, délután megyek dokihoz. Már az arcomon is van :'(

2012. márc. 4. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez sokkal jobban allergiára emlékeztet. Nem hinném, hogy bármi köze lenne a menstruációhoz. Ha fulladást érzel AZONNAL hívj mentőt. Egyébként meg tényleg mindenképpen menj orvoshoz hétfőn. De ha súlyosbodik ez a kiütés, lehet, hogy nem ártana benézni az ügyeletre.

Tampont használsz esetleg? Ha igen, akkor azonnal távolítsd el, és indulás az ügyeletre nehogy TSS legyen. Már ha a tünetek a tampon felhelyezése után jelentkeztek.

2012. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, azt nem használok. Voltam orvosnál. Adott kettő oltást, meg kalciumablettát. Kezd az arcom is olyan lenni.:/ Na majd hétfőn. Köszi a válaszokat!:)
2012. márc. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!