Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Inkontinencia házi kezelése?

Inkontinencia házi kezelése?

Figyelt kérdés
Nem szívesen megyek ezzel a problémámmal orvoshoz...előtte inkább meg szeretnék tenni minden lehetséges dolgot amivel kezelhetném.(Természetesen ha nem javul az állapot akkor elmegyek orvoshoz.) Itthon az intimtornán kívül mivel enyhíthetném az inkontinencia által okozott kellemetlen problémát?
2012. máj. 13. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak gátizom erősítő tornával tudod kezelni.
2012. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez csak egy oldal a sok közül,de szerintem mihamarabb orvoshoz kéne menned, hisz minél tovább húzod,annál nehezebb lesz a kezelése.

2012. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az orvos hogy fogja kezelni?
2012. máj. 13. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, mitől jött elő?
2012. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 éves Lány, és nem tudom mitől jött elő... de már kb 4-5 hónapja tart
2012. máj. 13. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor passz. Nekem terhesség alatt, után jött elő, ott érhető, hogy mi okozta. Jó pár hónap kellett mire rendeződött magától a dolog.

De ennyi idősen nem tudom mitől lehet nálad. Menj orvoshoz mielőbb, urológushoz. Valószínűleg intim tornát fog elsőként javasolni, és ultrahanggal fog megvizsgálni. El fogja mondani, mit hogy kell. Ne érezd magad kellemetlenül, tudnád hány embernek van ilyen gondja.

2012. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül nem fogod tudni kezelni! Ezt egy pillanatig se szégyelld, mert nem tehetsz róla, és ettől Te nem vagy semmivel sem kevésbé jó, mint bármelyik jó szándékú ember!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :)
2012. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!