Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kávés beöntést adhatok magamna...

Kávés beöntést adhatok magamnak, ha epeköveim vannak?

Figyelt kérdés
apró kövek, éppen oldjuk őket ursofalkal, mivel csak koleszterin kövek. Sok kellemetlenséget okoznak, de műtét NEM LESZ! majd ha nincs más választás kihajtom őket azzal a olivaolajos, és keserüsós kúrával, pár miliméteres kövek, kijönnek vele, csak a gyomrom miatt nem mertem meglépni még. (fekély).
2012. máj. 9. 13:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ehh?
2012. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Epekövet az életben nem tudod kihajtani magadból.
2012. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
72 % biztos vagy te ebben? :)
2012. máj. 9. 13:54
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen, biztos. A vesekő jöhet ki, az epekő nem.
2012. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi köze a beöntésnek az epekőhöz, de lehet, hogy csak az én ápolóképzésemből maradt ki ez a tananyag...
2012. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hatalmasat tévedsz!


SZEMÉLYESEN ismerek olyat, aki mér kihajtotta apró, max 2 miliméteres köveit. meg is mutatta az ultrahangos leletét, az előtte, és az utána készültet. a titok egy nagyon megterhelő, de hatékony kúrában rejlik. itt van a leírása ha érdekel.


*****


lényege, hogy az epeutak kitáguljanak, és a szervezet kilökje rajtuk keresztül az apró köveket. az olaj meg csak segít ebben. megterhelő, de pár miliméteres kövekre kiválló. ha nem hiszed el, linkelhetek konkrét fényképeket, fórumokat, (angolúl) ahol leírják tapasztalataikat. idáig még senkinek nem lett tőle baja, max a műtéttől szabadultak meg.


szóval tévedsz!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 9. 14:03
 7/22 A kérdező kommentje:
85%, mert a kávé a májat tisztulásra készteti.
2012. máj. 9. 14:04
 8/22 anonim ***** válasza:
Jahm, meg valaki látta már a Sátánt, sőt szellem elengedéssel I.-es típusú diabetest gyógyított. Tudod mindent el lehet hinni ;)
2012. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem még az ultrahangot végző hölgy is azt mondta, hogy ha arra késztetem a hólyagomat, hogy minél többször összehúzódjon, akkor ki is lökheti őket, de tuti hülye volt... az a szomorú, hogy a régi, ősi gyógymódokat elfelejtettétek, sőt sátánizmusnak, kuruzslásnak tartjátok, és csak a pár száz éves "modern" orvoslást fogadjátok el, ami csak a már kialakult helyzetet "kezeli", nem magát a betegséget. Mandula gyulladás? KIVENNI! Epekő? KIVENNI AZ EGÉSZ HÓLYAGOT. Mit számít hogy van más megoldás is rá....
2012. máj. 9. 14:12
 10/22 A kérdező kommentje:

jah, itt egy MAGYAR blog, a kommentek között többen kipróbálták, és UH igazolta hogy a kövek ELTÜNTEK. kilökődtek.

[link]

2012. máj. 9. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!