Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a következ...

Mik a tapasztalatok a következő elváltozásról? Piros színú kiemelkedések a bőrön, fokozatosan jelennek meg egy ideje, de nem múlnak el, mint a véganyajegy.

Figyelt kérdés
(1-2 milliméteresek, max. 1mmre emelkednek ki)
2009. jún. 24. 16:06
 1/4 anonim válasza:
Nem szemölcs véletlenül?
2009. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindenképpen bőrgyógyászt keress meg.


Lehet a nap miatt. vagy herpesz, övsömör. stb.


És vigyázz mert lehet, hogy magadat is megferőzöd, másokról nem is beszélve, szóval futás a bőrgyógyászhoz, és ne ilyedj, meg amíg nem tudsz semmit.

2009. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyászhoz rendszeresen járok úgymond általános anyajegyellenőrzésre, és ezekből a pirosaktól korábban is volt, tehát látnia kellett őket, de nem hívta fel rá külön a figyelmet, ebből gondolva nem hittem, hogy veszélyes valami, csakhogy most mintha több jelenne meg. Tud valaki ilyenről?
2009. jún. 24. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az egyszeruen azert piros,mert ver van benne.Nekem is vannak ilyenek,az egyik az egy "nagyobb"olyan egy milimeteres nagysagu kerek es ki is dudorodik,es elmentem megnezetni,es azt mondta,ha zavar leveszik.nem halalos,de azert nezesd meg.,Ja es nekem is van tobb,picike piros potty,de csak az egyik ilyen "nagy".Udv:E.
2009. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!