Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a térdemnek?

Mi baja lehet a térdemnek?

Figyelt kérdés
2 hónapja edzésen, rosszul léptem és erős fájdalmat éreztem a térdemben, valamint azt, hogy elmozdult a helyéről, de rögtön vissza is ugrott. bedagadva nem volt, pattanást nem hallottam. másnap az orvos azt mondta, hogy nem sérültek a szalagok ( fizikai vizsg+ultrahang után), gyulladásgátlót írt fel és 2-3 hét pihentetést javasolt. 1 hónapja járok edzeni. kocogni, fordulgatni, rúgni, guggolni, lépcsőzni, ugrani, egy lábon állni stb tudogatok, de nem tudom, hogy mi lehet a baja a térdemnek, mert még néha mindig fáj, ill. néha megbicsaklik és úgy érzem, mintha megint ki akarna mozdulni. Igaz, ilyen a baleset óta 2x fordult elő. mindkét esetben egy meglehetősen "extrém" mozdulatot (első talppárnán nyújtott lábon - mint pl. fekvőtámasznál - az egész testsúllyal ránehezedni) próbáltam kivitelezni, a hétköznapi mozgásban 90%-ban nem fáj és némi sántításon kívül nem látszik. tudom, látatlanban nehéz megmondani mi lehet a pontos diagnózis, de a hozzávetőleges véleményeket, meglátásokat szívesen fogadom.
2012. máj. 4. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak tippelgetni lehet, ha már az orvos nem tudott egyebet mondani..szerintem semmi komolyabb, nekem a bokamnal volt igy..nem szakadt el, részlegesen sem, csak megnyúltak a szalagok...ami vagy 3-4 hónapig fájt, főleg sport közben...sztem a terdednel si hasonlo lehet. egy erős húzódás nem múlik el könnyen..de nem vagyok orvos XD
2012. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!