Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja a térdemnek?

Mi baja a térdemnek?

Figyelt kérdés

rendszeresen futottam,eleinte éreztem, hogy a térdeim fájnak nem foglalkoztam vele.Egyre jobban éreztem és abbahagytam.

Kb egy hónapja nem futok ,már nem mindig fájnak a térdeim csak néha,lépcsőzésnél ,hosszabb sétáknál,de valamikor magától előjön.pontosan nem érzem hol fáj inkább bentebb érzem a fájdalmat,inkább a térdem alján és a két belső oldalt ,de nyomásra nem érzékeny.Ortopédiát sportorvost megjártam ,lúdtalpbetétet ajánlottak de szerintem nincs is lúdtalpam.meg h pihentessem(de már egy hónapja semmi sport)mondták h mást nem tudnak vele kezdeni,nem nagyon érdekelte őket.Szerintetek mit csináljak?Hová érdemes még elmennem milyen orvoshoz?esetleg ha valakinek volt ilyesmiféle problémája-tapasztalata mit ajánl?


2011. jún. 24. 13:21
 1/1 anonim válasza:
Vegyél izületvédőt joint-x arthroxon stb. meg igyál sokat
2011. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!