Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton tüsszentenem kell....

Folyton tüsszentenem kell. Mitől lehet? Van most valamilyen allergiaszezon?

Figyelt kérdés
Korábban sose volt hasonló, nem vagyok allergiás semmire, legalábbis eddig nem voltam. 24F
2012. ápr. 30. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
folyton.. az mit jelent nálad? vagy esetleg eszel, iszol valamit, és utána jelentkezik...
2012. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Főleg a fák virágzása miatt van allergiaszezon. Anyukám is sokat tüsszentett és kiderült allergiája van. Én ajánlok egy allergiatesztet!!!
2012. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma ahogy felkeltem és kimentem az utcára meg egyebek és most itthon is kb 10 percenként tüsszentenem kell.
2012. ápr. 30. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:

és csak ma? vagy már tart egy ideje?

vagy mész a gyógyszertárba, vannak vény nélküli gyógyszerek allergia ellen, pl. zyrtec, xyzal - én ezt szedtem, bár nemsokat használt :D

allegra.. ezt nem ismerem, csak reklámozzák mostanában.

próbáld ki valamelyiket, ha beválik, akkor biztos, hogy allergiás vagy valamire, vagy szénanáthás.

2012. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!