Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hogy oldjátok meg, ha az...

Ti hogy oldjátok meg, ha az iskolában kell kakálnotok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 19:35
 1/10 anonim válasza:
100%
Szarok rá.
2012. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
odaszarok az igazgató asztalára
2012. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
felnőtt pelenka.
2012. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérezkedj ki olyan tanár oráján akiről tudod hogy kienged. Én is így csináltam.
2012. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
nekem általánosba csak egyszer kellet úgy hogy megadtam magam és használtam a nyilvánost!elsőben...
2012. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
pont eltaláltad a kategóriát!
2012. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mus musculus ***** válasza:
Hát elmegyek az ottani retyóra. Ugyan nem lehetne felülmúlhatatlan higiéniájával reklámozni, de egyszer-egyszer túlélhető.
2012. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
normál bioritmus mellett kb reggeli után van. és jobb esetben az otthon történik. Szóval felkelés után reggeli, és nem lesz ilyen problémád.
2012. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
Én egyet értek az elôttem válaszolóval. Eszel Egy kiló kenyeret vagy akármit, 5 percen belül kisz*rod egészben! XD
2012. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"normál bioritmus mellett..."

Akkor az én bioritmusom teljesen abnormális, mert szinte mindig 10 óra körül kell.

Én mondjuk nagy ügyet nem csináltam belőle. Nálunk zárható boxok vannak a mosdóban. Bemegyen, magamra zárom, kinyomom, megtörlöm, kézmosás, kész. Az egész két perc. Semmivel nem másabb, mint egy pisilés. Teljesen normál biológiai folyamat. Sosem értettem azokat, akik inkább egész nap képesek tartogatni...

"felnőtt pelenka."

Remélem ezt csak viccnek szántad. Mert különben képes vagy egész nap a saját benyomott "cuccodban" ücsörögni?! "Jó" szag lehetett körülötted! Nem egyszerűbb szünetben a wc-n elintézni?

jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!