Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mellszőrzet átlagosan hány...

A mellszőrzet átlagosan hány évesen és milyen gyorsan alakul ki?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 20 éves, egy-két hónapja kezdett el nőni a mellszőrzetem. Igazából még nem hosszú és erős, de kezd körvonalazódni. Nektek hány évesen kezdődött? Milyen ütemben terjedt?
2012. ápr. 22. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem hamarabb kezdödött,és gyorsan terjed!erösödik
2012. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 13! évesen kezdett erősödni az addigi piheszőr,és szerintem ,bár nincs viszonyítási alapom,nagyon gyorsan megerősödött és sűrű is lett,olyan 14 éves koromra.Persze én ilyen géneket örököltem,nálunk mindenki jó szőrös.
2012. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én 22 éves vagyok és csak a mellbimbóim körül, meg a szegycsontom felső részénél nő, ezért nem is szoktam meghagyni, max majd akkor marad, ha normálisan lesz mindenhol, ha egyáltalán lesz. ott ahol van és leszedem ugye, a borotválástól meg is erősödött. de sztem ez nagyon a genetikán múlik.
2012. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!