Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtétem volt. Új...

Fitymafék műtétem volt. Új évkor ha úgy alakul akkor közösülhetek?

Figyelt kérdés

Szóval dec. 8-án megműtötték a péniszem, mert rövidfékem volt. Az orvos azt mondta hogy kiesős, felszívódós varrattal varta össze, szóval ha 3 hét után még benne maradna akkor kell varratszedésre menni. De osztottunk szoroztunk, és az jött ki hogy két és fél hét múlva szilveszter.


Ha véletlen össze jönne valami akció, akkor használhatom a büszkeségem? Ha szépen begyógyulna + kottont használnék?


2011. dec. 13. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Max 10 nap a varratok kiesésének az ideje, ha nem esik ki akkor mindenképpen menj vissza varrat szedésre. Ha a seb nem váladékozik, nem varasodott akkor szerintem nagyon óvatosan már lehet próbálkozni. Az óvszer jó ötlet mert még azért csak nehogy össze szedj valami enyhe fertőzést.
2011. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, pont a fertőzés miatt gondoltam rá hogy minimum óvszer, de szerintem még azzal se fogom bevállalni. Attól függ hogy milyen állapotban fog lenni a péniszem...

Köszi a választ!

2011. dec. 14. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!