Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fizikai munkát végzem és a...

Fizikai munkát végzem és a képességem soha nem volt jó, és sokat romlott 2 év alatt. Mit tegyek azzal a tudattal, hogy nincs más, kénytelen vagyok ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz ez az önkínzás, hogy azt erőltetem, ami nem megy. Utóbbi időben ezen sokat idegeskedek, mert tudom, hogy kénytelen vagyok ezt végezni. Mit tegyek idegroham, idegösszeroppanás ellen? Sajnos, a tudat, hogy tehetetlen vagyok, ez zavar.

Nincs pénzem tanfolyamokra, hogy valami szellemi szakmát végezzek el, pedig az informatika tetszene is. Ha el is kezdem, kb. 2 éves a suli. Ha véletlenül el tudok helyezkedni, akkor oké. De az a probléma, hogy fél éven belül nagyon nagy problémám lesz ebből az ügyetlenkedésből, mert tényleg már egyre gyorsabban romlik az amúgy sem jó kézügyességem és a gyorsaságom is. Utóbbi időben annyira zavar, hogy nagyon idegeskedek. Mielőtt valaki ráfogja arra, hogy kapkodok meg az idegesség miatt nem megy, nem igaz. Évekig nyugodtan álltam hozzá a dolgokhoz, és mégsem ment rendesen.

Nincs semmi vitamin vagy ilyesmi hiányom, vérvételen már voltam pont 1 hónapja. Semmi bajt nem állapított meg a doki.

Zavar, hogy egész életemben kétbalkezes voltam és muszáj ezt csinálnom, mert nincs más és már nem bírom elviselni saját bénázásomat...


2012. ápr. 17. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz?
2012. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyári összeszerelős munkát soron, elejétől végig össze kell rakni egy alkatrészt. Csapatban dolgozom.

Nem lenne az olyan rossz, ha lenne kézügyességem...

2012. ápr. 17. 23:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Át kellett mennem véglegesen máshová és ott feltűnt másnak is a lassúságom...
2012. máj. 31. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!