Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatékony fültisztítás. De még...

Hatékony fültisztítás. De még is hogy?

Figyelt kérdés

Az arcüregemmel, és a füleimmel állandó problémáim vannak. Ha kicsit megfázok rögtön kevésbé hallok, és nagyon könnyen kialakul az arcüreggyulladás is nálam újra és újra.

Szoktam fület mosni, nem erről van szó, még is fél évente kötök ki fül-orr gégészeten fülmosáson. Az orvos mindig leszól, hogy a fültisztító pálcikát hanyagoljam, ha lehet víz ne kerüljön a fülembe, vagy legalábbis ne álljon benne. Az ujjammal minden este kimosom amennyire tudom ez mégsem elég, és gyakran begyullad, vagy bedugul, ami miatt újra és újra fül-, orrgégészetre kell mennem. Létezik valamilyen normális fültisztítási módszer? Esetleg spray vagy egyebek amik vény nélkül kaphatók és jók erre?


2009. jún. 19. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a sok spray nem ér semmit.. Én is ilyen vagyok, most is kétoldali fülgyulladásom volt. Az orvosom azt mondja, hogy ez öröklött dolog, vagyis hajlam kérdése, és, hogy nem tehetek ellene semmit. Elég kiábrándító :(
2009. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!