Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete szedek Biovanne plus...

1 hete szedek Biovanne plus szépségvitamint, hogy fényesebb legyen a hajam és szebb legyen a bőröm. De tényleg meghízok tőle, esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hízni nagyon nem szeretnék annyit nem ér meg. És használ egyáltalán?

2012. ápr. 14. 13:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyi negativumot olvasok róla, hogy pl a kúra után elkezdett hullani a haja. Én azt vettem észre h fáradtabb lettem és az étvágyam is megnőtt és felgyorsult az anyagcserém. Már azon gondolkozom hogy abba hagyom a szedését.
2012. ápr. 15. 09:21
 2/3 anonim válasza:
szia. én szedtem a biovannet. semmi negatív tapasztalatom nincs vele kapcsolatban.. igazából hajamon olyan nagy változást nem tapasztaltam. de az arcomon szinte minden pattanás eltűnt, nagyon szép lett tőle az arcom :) én is olvastam róla, hogy valaki meghízott tőle, talán nekem is az elején nagyobb volt tőle az étvágyam, de annyi, hogy én nem engedtem a csábításnak, figyeltem arra, hogy ne zabáljak feleslegesen és összességébe véve decemberben kezdtem el szedni (azóta már nem szedem) de most áprilisban 5 kilóval könnyebb vagyok mint akkor, szóval ha tényleg erre oda figyelsz abszolút nem fogsz tőle meghízni és szerintem nyugodtan szedheted.
2012. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2012. ápr. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!