Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jön elő egyre több...

Miért jön elő egyre több anyajegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig is voltak anyajegyeim (nem nagy feltűnő vagy kidudorodó fajták), de most egy olyan fél éve folyamatosan hétről hétre újakat találok magamon. Nem nagyon erőltetem a napozást (nem is szolizok), átlagos bőrtípussal rendelkezem, nem égek le könnyen, se nehezen. A bicepszem a combom belső felé és a hasam tájékán már kb 30 darab kis (1mm-nél kisebb átmérőjű) anyajeggyel több van mint fél évvel ezelőtt. Előtte nem szaporodtak rajtam, normálisan étkezem mint előtte. Mitől lehetnek?


22/f


2009. jún. 18. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
na, ere én is kíváncsi lennék, mert én is ilyen vagyok, de szerintem el kéne mennünk bőrgyógyászhoz, biztos ami biztos alapon..
2009. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már voltam bőrgyógyásznál, nem emiatt, de ezt is megemlítettem neki. Erre lerázott azzal, hogy az anyajegyek születésünktől kezdve megvannak és nem jönnek elő újak. Pedig idén is találok nagyon pici újakat, meg vannak régebbiek, amik szélesedtek.

Lehet, hogy másik orvos kéne...

23/L

2009. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a naptol? :S (csak tippelek, mert nekem nyáron szokott kijönni és picik de nem "napallergia" vagy bőrrák, hanem sima anyajegy...)
2009. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hogy az anyajegyek születésünktől kezdve megvannak és nem jönnek elő újak???

az az orvos hülye...

nekem is egyre több van, bár az is lehet hogy nem normális...

2010. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!