Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre több anyajegyem van....

Egyre több anyajegyem van. Miért, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Mindig is sok volt rajtam,de egyre több,az egész testemen. Ilyen esetben már inkább börgyógyász?
2009. máj. 17. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy anyajegyek? Azokkal születünk. Sok más egyéb anyajegyszerű izé tud kinőni a bőrünkből, amit virusok okoznak. De más is lehet. Jobb ha elmész bőrgyógyászhoz és megmutatod az összeset.
2009. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem dudorodnak ki,szóval teljesen ugy néznek ki...de tényleg az orvos lesz mostmár a legjobb,mert kezd aggasztó lenni. De mire az összeset megnézi... =)
2009. máj. 17. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
olyan 25 éves korunkig nőhetnek anyajegyeink, ha laposak, akkor nem baj. nekem csak a hátamon van majdnem 60 db, és a többi testrészem se nagyon marad le. ez van, ezt el kell fogadni, eltűntetni nem lehet. max ha nagyon gyorsan és nagyon sok nő, akkor nézesd meg.
2009. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is anyjegy problémám van. Az utóbbi 3-4 évben nagyon megszaporodtak. A börgyógyász nem szedeti le mert elvileg nem káros, de nagyon zavar, és szerintem egyre több lesz mindíg. Már tiszta fóbiám van. Napra nem merek menni emiatt, olyan vagyok mint a hófehérke. Barna hajú vagyok, egyáltalán nem valami északi.
2009. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na igen...engem is nagyon zavar...de ennek ellenére még azóta sem voltam vele orvosnál. =) De majd rászánom magam. Lassan pepitás leszek már! =)
2009. jún. 28. 20:02
 6/6 anonim válasza:
Azért egy idő után csak nem lesz több, vagy a végén néger leszek!
2009. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!