Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni annak...

Lehet valamit tenni annak érdekében, hogy ne legyen több anyajegyem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok anyajegyem van és mindig jön ki újabb, amitől már nagyon elegem van... Életemben először most kapott el a sírás, mikor megláttam 2 új anyajegyemet..még csak 16 vagyok, 20 éves koromra tele lesz mindenem vele.

Lehet valamit tenni ellene??


2012. ápr. 11. 19:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
orvosai*
2012. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott valami! Egy jó hír, miszerint akin sok anyajegy van, hosszú életű lesz. Olvastam valahol.
2012. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
én is olvastam pont az előbb :)
2012. ápr. 11. 20:42
 14/14 anonim válasza:

Nekem is nagyon sok van, nem is tudom, mennyi, és mindenhol. Szerintem amit tehetsz ellenük, az a fényvédelem! Én pl. minden nap használok fényvédőt, egyrészt mivel talán valamennyire csökkenti az újabb anyajegyek kialakulásának az esélyét, másrészt azért vigyázni is kell a már meglévőkre, nehogy elrákosodjanak (emiatt amúgy fontos lenne legalább évente bőrrákszűrést is csináltatnod). Egyébként lehet, hogy nálad a mostani fokozott anyajegyképződés és a műtét utáni hegesedés a tizenéves kor velejárója. Nekem is vettek már le anyajegyeket, és az ilyen korom körüli műtétek helye csúnyább, mint a későbbieké. Mindenesetre az biztos, hogy ha valakinek szimpatikus vagy, nem az anyajegyeiddel fog foglalkozni - szerencsére:)

(22N)

2012. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!