Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni annak...

Lehet valamit tenni annak érdekében, hogy ne legyen több anyajegyem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok anyajegyem van és mindig jön ki újabb, amitől már nagyon elegem van... Életemben először most kapott el a sírás, mikor megláttam 2 új anyajegyemet..még csak 16 vagyok, 20 éves koromra tele lesz mindenem vele.

Lehet valamit tenni ellene??


2012. ápr. 11. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hallod nekem vagy 150 van,a naptól és a szoláriumtol jönnek ki .
2012. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Soha nem napoztam és nem szoliztam.

Nekem 200-on felül tuti van...

2012. ápr. 11. 19:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Éppen ezt akartam mondani. Ne napozz, ne szoláriumozz. Egy ismerősömön 1 forintos nagyságú barna pettyek vannak, éppen az arcán. A vitorlásukban szokott órákat napozni. Most szedeti le a plasztikai sebésszel.
2012. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem vetetem le őket, ha nem muszáj, már csak azért sem, mert kettőt levettek és azok helyén óriási hegek maradtak meg, mivel annyira érzékeny a bőröm,hogy nem tudott szépen meggyúgyulni...
2012. ápr. 11. 19:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet kontár orvos csinálta.Nem SZTK sebészetre kell menni , nekik nem céljuk hogy ne legyen nyoma és szépen gyógyuljon.
2012. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteg van, és nagyon utálom. Főleg a karjaimon. Én se napozok sokat, szolizni meg pláne nem. Tudtommal nem lehet mit tenni ez ellen, mivel alkati kérdés. Te is fehér bőrű, barna hajú, barna szemű vagy (gondolom?).

21 L

2012. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csajok, ez csak titeket zavar, a férfiakat biztos nem.
2012. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

fehér bőr, szőkés-barna haj és kék szem. :)

Magánbőrgyógyász csinálta a műtéteket, neki meg azért jó lett volna, ha érdeke.. De amúgy, ha kicsit megvágom magam pl késsel, annak a nyoma is megmarad, bár nagyon halványan.

2012. ápr. 11. 19:50
 10/14 anonim ***** válasza:
A legjobb lett volna ha plasztikai sebésszel csináltatod.Ők az esztétika orvosiai
2012. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!