Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozza a többszöri véres...

Mi okozza a többszöri véres székletet?

Figyelt kérdés
aggódom..
2012. ápr. 7. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban aranyér, de komolyabb oka is lehet, azért kell ezzel orvoshoz fordulni.
2012. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
EZt valojaban neked kellene jobban tudni. Szekrekedesed van, emesztorendszereddel nincsennek problamaid? Figyeld meg a vert, hogyan jon, hiszen az aranyer is okozhatja ezt, de mar a kemeny szeklet is, ekkor a vegbelnel fajdalmat is erzel pl. Onkontroll, s ha ugy erzed, hogy a szekrekedes az okozoja, akkor az etkezeseden kell valtoztatni pl.
2012. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mihamarább orvoshoz!

Gondold el! Seb van a végbeleden, és te mindennap végig sz@rod. Kezeletlen aranyér = végbélrák

2012. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lol.... aggódsz, de nem annyira hogy orvoshoz menj, hanem itt teszed fel?


lehet sebes a végbél nyilásod, lehet arany ered van, lehet már végbél rákod...


A legfontosabb!


Amikor vért látsz a vécépapíron vagy székletedben, elsősorban azt kell megfigyelned, hogy a vér friss-e vagy alvadt. A friss vért ugyanis általában valamilyen hámsérülés, repedés okozza, az alvadt vér azonban mélyebb traktusokból jön, tehát nagyobb aggodalomra ad okot!


[link]

2012. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha véres a székleted ne várj menj el az orvoshoz ha aranyér ha nem.Erre fizettem rá én is hogy későn mentem orvoshoz és azóta már kétszer műtöttek.arról nem is beszélve hogy az orvosok majdnem leharapták a fejemet hogy miért vártam eddig.ha időben mész sok problémától kíméled meg magad.
2012. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!