Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Mi lehet az oka?

Mitől van ez? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Mikor több időt állok a lábamon kb 25-30 percet akkor megkezd fájni, /nemistudom pontosan hogy hogy, mintha a csont fájna, vagy mint mikor reggeltől estíg mászkálnék mindenfele/

Ma reggel is voltunk a városban, bevásárolni és még el sem indultunk hazafelé, már fájt.

Mitől lehet ez, Vitamin hiány, edzés, és Sport hiánya. Esetleg szednem kéne valami csonterősítőt ?



2012. ápr. 7. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg nincsenek e rajta visszerek?
2012. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs, de elég vékony alkatú vagyok. És ne sportolok mert nincs rá időm.
2012. ápr. 7. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor én magnézium hiányra tippelek. Szedjél MagneB6-ot, vagy igyál Magnéziumos pezsgőtablettát, és szedj mellé C vitamint, és nyugalmi helyzetben, tehát este vedd be, hogy fel tudjon rendesen szívódni.
2012. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lábad hol pontosan? Nem lehet, hogy lúdtalpad van?
2012. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát régebben volt ludtalpam, kiskoromban, de most az orvolok vizsgálata szerint már nincs, esetleg egy nagyon kicsi.

Amugy 19 vagyok!

Énis a magnézium hiányára na és a sport edzés hiányára gondolok.

2012. ápr. 7. 13:45
 6/6 A kérdező kommentje:
amugy térdtől lefelé fáj a sarkamig .
2012. ápr. 7. 13:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!