Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok az orromon...

Miért nem tudok az orromon normálisan levegőt venni?

Figyelt kérdés
Van, hogy már kis orrváladéktól is úgy érzem, hogy el van dugulva, pedig, ha kifújom alig jön valami. De ha tiszta, akkor is, ha erőteljesen levegőt szívok akkor olyan, mintha beszűkülne az orromnál a légút. HA kézzel megfogom az orrcimpám, kicsit széttárva akkor mintha javulna. Az én orrom ilyen elbaltázott vagy mi a baj? Elég idegesítő, hogy nem tudok egy normális mély levegőt venni az orromon keresztül.
2009. jún. 16. 11:01
 1/2 anonim válasza:
szia. Nekem is valami hasonló a problémám. csak ez nálam körülbelül 3 hónapja tart, tudom milyen idegesitő tud lenni. Én még szagokat se nagyon érzek,mióta ez az eldugulásom van. Valószinüleg allergiás vagy. Én jövő hónapba megyek allergiavizsgálatra. Egyik ismerősöm szerint ki kell szedni az orrmandulám,amit erősen kétlek :)
2009. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
jaah és még valami. Próbáld ki az Otrivint. nekem az jó szokott lenni rá.
2009. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!