Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívhezszóló üzenet beteg...

Szívhezszóló üzenet beteg ismerősnek?

Figyelt kérdés

Kérek szépen ötleteket, hogy (nem súlyosan) beteg közeli munkatársnak milyen kedves üzeneteket lehet küldeni. Viszonyunk: nagyon jó barátok vagyunk, szeretném minél előbb újra látni.

Előre is köszönöm!


2012. márc. 31. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy mennyire voltatok közvetlen viszonyban, mármint mennyire ugrattátok egymást, stb. Én beteg családtagnak, barátnak mindig kicsit vicces üzeneteket írtam, mert a kórházi környezetben általában a mosolynak van a legnagyobb gyógyító ereje, de a viszonyom is ilyen volt mindegyikükkel, pl. az ínszalag szakadással műtött, amúgy baromi kényelmes, soha nem sportoló kollégámnak azt írtam, hogy remélem a sok gyógytorna meghozza hatását és hamarosan együtt futjuk le az idei Nike Félmaratont, a trombózissal kórházba került barátomnak pedig a kedvenc sorozata a Dr. House volt, úgyhogy ezzel kapcsolatban írtam neki, hogy a túlzott rajongásának köszönheti, hogy ide került, de remélem neki Vicodin nélkül is menni fog a teljes felépülés.


Ha esetleg komolyabb problémával került be, amivel nem akarod megbántani (pl. abortusz, daganatos megbetegedés, vagy akármi, amire érzékenyen reagálhat), akkor valami szép idézetet keresnék, és leírnám alá, három mondatban, amit őszintén gondolok, de lehetőleg az egész társaság nevében. "Pl. Kedves XY! Remélem minél előbb teljesen felépülsz és újra a körünkben tudhatunk! Nagyon hiányzol a megszokott csapatból: mind a munkád, mind a nevetésed/tanácsaid/.. (akármi, ami jellemző rá), Z meg is jegyezte, hogy semmi sem ugyanolyan nélküled/nélküled üres lett a .. osztály (valami, ami jellemző a betegre). Mindannyian szeretnénk újra viszontlátni! Sok erőt és mielőbbi felépülést kívánunk, szeretettel ölel: A XZY csapata (aláírások)."

2012. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!