Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajak és ajak körüli bőr...

Ajak és ajak körüli bőr ápolásához mit használtok?

Figyelt kérdés

Természetes módszerekre vagyok kíváncsi. Pl. hidegen sajtolt olajak közül megfelelő valamelyik ajakápoláshoz? Ha valakinek van ötlete, hogy mitől repedhet ki az ajak, szépen kérem, hogy írja meg nekem.

Minden ötletet, javaslatot, tanácsot előre is nagyon köszönök!



2012. márc. 28. 17:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves Lilla77!

Köszönöm a válaszodat, örülök, hogy a tapasztalataidat megírtad! Nagymamád tanácsa biztosan tényleg hasznos!!! Olvastam és hallottam már én is a sertészsír jótékony hatásairól, csak az a helyzet velem, hogy igyekszem mellőzni azokat a termékeket, amelyek állati eredetűek (állatbarát vagyok), emiatt inkább növényi eredetű anyagokat keresek. ... de tényleg biztosan nagyon jó a sertészsír bőrproblémák kezelésére, egy nagyon megbízható természetgyógyász ismerősöm is nagyon dicsérte és Maria Treben is ajánlja könyvében, ha jól emlékszem, egészen komoly, súlyos (bőr)problémákra is megoldást jelent, nem csak ajakápolásra. A Labello nekem sem jó, mintha szárítana. A happyskint nem ismerem, de aranyos a neve, tetszik. :-) Most szelénes E vitamint használok és nagyon elégedett vagyok ezzel, bár talán egy kicsit macerás, mert softgel, nem pedig szőlőrúzs forma. A happyskin ajakápolónak megpróbálok utánanézni a neten. Köszi még egyszer az ötletet!

Szép napot! :-)

2013. ápr. 9. 09:08
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves Lilla77! Ilyen az a termék, amelyiket te is használsz? [link]
2013. ápr. 10. 12:50
 13/17 Lilla77 válasza:

igen én a Rubin szájfényt használom, nekem tényleg nagyon bejött :)

Szép élettel teli színe lesz az ajkaimnak tőle és igazán puhává varázsolja őket, ami pedig nekem a legfontosabb, hogy abszolút nem szárítja ki az ajkaimat.

2013. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál.


És a másik terméknek, amelyiket külföldről szoktál beszerezni, mi a neve, elárulod?


Idő közben, pár napja rendeltem karitévajat (shea vaj). Remélem, hogy jövő héten megérkezik hozzám a termék. Nagyon jókat olvastam a karitévajról az interneten, bízom abban, hogy helyre fogja rakni a bőrömet - akár az egész testemen, mert elég száraz több területen is, a lábszáramon főleg.

Letesztelem a sheát és majd írok, hogy elégedett vagyok-e.

2013. ápr. 19. 19:54
 15/17 Lilla77 válasza:
A svéd termék termék neve Hudslava, de csak gyógyszertárban lehet beszerezni. :/
2013. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia Lilla! :-)


Köszi, hogy visszanéztél a kérdéshez és megírtad a termék nevét!!! Nagyon kíváncsi voltam a márkájára/nevére, amiatt, mert szerettem volna megnézni azt, hogy milyen összetevőkből áll.


Hátha valaki más is kíváncsi a termékre - találtam képet és leírást az ajakápolóról:


[link]


[link]


A svéd e-bay-en meg lehet vásárolni most épp: [link]


Örülök, hogy most már erről az ajakápolóról is tudok! :-) Szép napot!

2013. ápr. 23. 13:57
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves benedekkiss!

Köszi, hogy megírtad a tapasztalatodat. Szerintem nem férfiatlan ez a téma. Végül is, a férfiak és a nők is nagyjából ugyanazokból az anyagokból vannak összerakva :-), itt-ott némi eltéréssel. ;-)

Bőre, ajka a fiúknak is van és úgy látszik, ezzel kapcsolatos problémáik is, ettől nem leszel férfiatlan. Örülök, hogy a hozzászólók között fiúk is képviseltetik magukat! :-)

Azóta hozzám megérkezett a karité vaj és azt használom nagy megelégedésemre, de jó tudni, hogy a Happyskinhez is fordulhatok, ha szükséghelyzet adódik.

Szép estét!

2013. máj. 14. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!