Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a hátam?

Miért fáj a hátam?

Figyelt kérdés

Az L gerincen jelzett fokú balra konvex torsios scoliosis látható.A háti Kyphosis min.fokozott.A lumb.lordosis ive megtartott.Az L I-II csigolyák közti rés dorsalisan,az L V-S I rés min.szűkebb.Egyebütt lényeges rés szűkület nem látható.A csigolyák ventro-lat.peremsarkai helyenként min.megnyúltak. A D gerinc kp. harmadában egy két csigolya ventralisan min. keskenyebb.

Ezt kaptam a röntgen után,lényegében semmi komoly,de ha sokat hajlok,vagy nehezebb munkát végzek,másnapra piszkosul fáj és eltart napokig.Eddig nem voltam miatta bajban,ápolásin voltam, de most el szeretnék helyezkedni valahol,csak félek hogy ha nehéz fizikai munkát kapok nem fogom bírni egy két napnál tovább.A munkanélküli központ pedig nem hiszem hogy engedné hogy válogassak.Mit tegyek hogy ne fájjon??


2012. márc. 27. 15:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem megkérdezni,hogy ennyire nincs bajom,vajon miért fáj mégis piszkosul a hátam??
2012. márc. 27. 16:00
 2/2 anonim válasza:
Nekünk a thai lányok masszírozása tett csodákat. Masszírozott, ropogtatott. Csak nagyon tudta hol, hogyan kell masszírozni. Persze ehhez pénztárca is kell. Nekem is megint vannak gondjaim, csak pénzem nincs, hogy elmenjek hozzájuk. Próbálj sokat tornázni, nyújtani, keményen aludni. Én most a földön alszok, úszok, nyújtok.
2012. júl. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!