Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek mindenhol meg...

Ha valakinek mindenhol meg vannak dagadva a nyirokcsomói, azt hogy lehet észre venni?

Figyelt kérdés

Mert én pl kitapintani nem tudom. Keresem a nyakamon de nincs meg.


De a tapintáson kívül : milyen érzetet okoz? Fáj? Vagy hogy van ez?


2012. márc. 27. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha meg van dagadva, akkor ki tudod tapintani.

Ha nem tudod kitapintani, akkor nincsen megdagadva...

2012. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De hogy lehet érezni amúgy? Én először azt hittem megvan, de az eret tapogattam....

De ha meg van dagadva akkor milyen érzés? (mármint ha az összes megvan)


Vagy mit lehet érezni?

Gyengén lehet csak érezni vagy nagyon?

2012. márc. 27. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mekkorára dagad meg.

Sosem volt még torokgyulladásod vagy vmi felső légúti fertőzés? Olyankor a nyaki nyirokcsomókat lehet érezni.


Egyébként az állszögletben keresd, ott kell annak lenni. Én simán ki tudom tapintani.


De ha a nyakadon nem tudod, akkor a combtövedben keresd. Azokat is tök jól ki lehet tapogatni, bár attól függ mennyire vagy telt:D


De minek akarod a nyirokcsomóid taperolni? Ha nem tudod tapintani, akkor nyilván nincsen megnagyobbodva.

2012. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan kis bab szemnyi csomókat keressél, a nyaknál is, a comb tövénél (a hajlatban) is. Ha nincs semmi probléma akkor is kitapintható.
2012. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és kemények? vagy könnyű összetéveszteni őket az arra futó érrel?
2012. márc. 30. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!