Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az excéma gyógyitható?

Az excéma gyógyitható?

Figyelt kérdés
barátnőmnek(22 éves) van excémája. azt mondta hogy ez nem gyógyitható, sokat olvastam utánna, de eddig nem találtam semmit, hogy lenne rá gyógymód. Az egész testén megjelennek kisebb nagyobb kiütesek, amiket persze elvakar, tudja ö is hogy nem szabad, de nem, birja ki. van esetleg valami kenöcs, vagy akármi ami segithetne rajta?
2012. márc. 23. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekcémának írják. Menjen el bőrgyógyászhoz, lehet kezelni, de nagyon makacs dolog.
2012. márc. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, nehezen gyógyítható teljesen,tehát idő elteltével könnyen újra előjön, de mindenképpen kezelhető, és minél hamarabb. Ha nem látta még doki, csak elvakargatja a kiütéseket,lehet nem is ekcéma. Szóval mihamarabb bőrgyógyász!
2012. márc. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt mondta a dokink ez nem gyógyítható!

ha legyengül az immunrendszere az illetőnek általában kijön!

olyankor kerülni kell a tejet a hust(lehet enni de mértékkel) sok gyümi és zöldség!nah meg a bevált krémek!Napoztatás jó rá!

2012. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ja, elirtam, EKCÉMA...

Volt orvosnál, pár éve küzd már vele. de eléggé el van keseredve, mert amiket az orvos eddig felirt, nem segitettek. ezért gondoltam hátha van valakinek valami tapasztalata, javulás, esetleg gyógylás terén.

2012. márc. 23. 06:44
 5/5 anonim válasza:
nekem 13 éve van ekcémám de mindig kapok rá megfelelő krémet és az mindig használ
2012. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!