Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyítható az asztma?

Gyógyítható az asztma?

Figyelt kérdés
Gyógyítható jelenleg az asztma?
2012. jan. 29. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy teljesen meggyógyítható-e, de kezelhető.
2012. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem, de tünetmentessé tehető.

Illetve ha valaki gyerekkorában asztmás, az "kinőheti" a pubertással.

2012. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha 6 évesen diagnosztizálták,és most 13 éves vagyok,akkor van esélyem hogy kinőjem?
2012. jan. 29. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:
A buteyko légzést ismered? Állítólag tünetmentessé tehető vele. A gyereknél próbáltuk, de akkor még nem volt meg a könyv így nem biztos, hogy szakszerű volt, valamennyit segített.
2012. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 babigabi ***** válasza:
A fiamnak is van, fel evig kell szednie a SINGULAIR tablettat ami tök jo, mert abszolut nem köhög. Teljesen jol van. Dokija irta fel.
2012. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én 15 vagyok azt mondták nem növöm ki:(
2012. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kb 20 évig szenvedtem orrdugulással, arcüreggyulladással aztán megismertem a Buteyko módszert. Itt is kérdezte már valaki.

Nagyon jó és hatásos. Próbáld ki!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..

2012. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt. A könyv után vagy inkább előtt mindenképp tanácsos egy terápiára elmenni. Az sokkal többet számít.
2012. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Buteyko terápiával csak annyi problémám van, hogy Budapesten tartják én meg elég messze lakok tőle + nagyon drága, nem tudom megfizetni. Nem is igazán értem, hogy ha valóban segít -márpedig sok olyat olvastam aki azt mondja, hogy neki segített- akkor miért nem oktatják tb támogatásra ingyen minden megyeszékhelyen a kórházakban.
2012. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

@Előző:

Ennek több oka is van. Először is pl az ilyen módszerek nem hoznak pénzt a gyógyszergyáraknak meg a kormánynak sem. A gyógyszeripar meg eléggé pénzéhes, meg a kormány is. Tetszik nem tetszik ez van.

Aztán a mai orvostudomány (főleg a nyugati) még mindig eléggé le van maradva az emberi test működésének feltérképezésében. Igen már nagyon sok mindent tudnak, de a fekete foltok még bőven sok információt tartalmaznak.

És talán az egyik legfontosabb ok, hogy az orvosok agyát olyan szinten átmossák a nyugati típusú orvoslást oktató egyetemeken, hogy a legtöbbje teljesen kizárja a természetgyógyászatot, mint gyógymódot.

Abszolút nem oktatják (vagy csak érintőlegesen) pl a gyógynövények fontosságát és még sok más az élethez elengedhetetlen és fontos dolgot sem.


És azért ilyen drága, mert ebben a formában csak, mint vállalkozás működtethető állami és egyéb támogatás nélkül. Meg kell fizetni a személyzetet az épület bérlését stb. És még persze keményen adózni is kell. Na meg az orvosok is szeretnének megélni és nyilván nem éhbérért dolgozni.

2012. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!