Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy túlműködésem van,...

Pajzsmirigy túlműködésem van, már nagyon rosszul vagyok, hova forduljak, ha a dokim szabin van? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

A dokim, akinél két évvel ezelőtt háromszor voltam, de nem volt problémám, nincs a héten. Az telefonos hölgynek mondtam, hogy nem lehetne máshoz menni, mert rosszul vagyok és mondta, hogy etikátlan átvenni más betegét, ezért nem.


és ha két hétig szabin lenne, akkor haljak meg?


már nagyon rosszul vagyok, lefogytam 45 kg-ra, hányinger, hasmenés, erőtlenség, alig tudok már járni..


és mielőtt bárki megkérdezné, azért húztam el idáig, mert március 2-n derült ki és utána két hétig lányom kórházban volt, múlt héten jöttünk haza.


mit tanácsoltok, mert már nem bírom


2012. márc. 23. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, szerintem mindenképpen kötelesek ellátni, ráadásul ha szabin van, kell, hogy legyen helyettes. Ne hagyd magad lerázni, vagy menj be a kórházi ügyeletre.
2012. márc. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

gondoltam a kórház ügyeletre, de hát ott nem biztos, hogy szakorvoshoz kerülnék.

Itt ahova jártam, több orvos van, nem értem, miért nem tud egyik megnézni...

2012. márc. 23. 06:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!