Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet az, hogy néha...

Mitol lehet az, hogy néha regel amikor felkelek elkezdek tusszogni és folyik az orom, de amint felkelek az ágyból ez elmullik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Poratka allergia?
2012. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs olyan allegiám
2012. márc. 20. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, néha az orrom is bedugul. Azért ez valószínűleg mégis a por okozta irritáció, nálam a gondos takarítás segít, de nem múlik el teljesen. Én sem vagyok "hivatalosan" allergiás, de csak a porra tudok gondolni. Esetleg éjszaka megfázol, de ezt tartom kevéssé valószínűnek...
2012. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Poratka- egyéb allergia akkor nincs, ha a vérből az erre vonatkozó érték is ezt jelzi. Ezt egy allergológus mondta.

A bőrpróba nem igazolja teljes értékűen.

2012. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tolem az alergologus vért vett és ugy deritette ki hogy mire vagyok allergiás és az eredmény azt mutatta,hogy hidegallergiám van.szoval az atkára vagy mire nem vagyok allergiás.
2012. márc. 20. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem egy fül- orr- gégészeti státuszt nézess és ott-, akkor biztos kiderülhet.

Lehetsz még allergiás a párna töltőanyagára, az ágynemű anyagára, vagy valamilyen más "banális ok" is a háttérben állhat.

2012. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!