Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a két szélén megvágom a...

Ha a két szélén megvágom a számat akkor szélesebb lesz?

Figyelt kérdés
Úgy utálom ,hogy ilyen kis szám van , illetve nem kicsi csak nem széles. És néha bele szoktam tenni ilyen mobilt vagy ilyesmi és azt benne hagyom egy ideig hogy kinyújtsa. De meguntam és ha egy késsel két oldalt megvágnám akkor szélesebb lenne? Mert ha kinyitom a számat akkor ilyen kis izmokat vagy miket érzek ott és ha azokat megvágom akkor attól szélesebb lehet?
2012. márc. 3. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, és írd meg az eredményt! :-DDD
2012. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó nem úgy gondoltam hogy felvágom a fülemig. Hanem csak egy kicsit. Utána meg természetesen megmosnám meg tudom hogy fájna egy darabig. Dehát lehet kipróbálom.
2012. márc. 3. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
mikor összeforr, a hegek miatt randa lehet.. úgyhogy ne vagdosd. inkább mosolyogj és nevess sokat..
2012. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

na ilyet se hallottam még XD

szélesebb csak addig lesz mig össze nem forr. tudod öngyogyitás....akik a nyelvüket is kettévágják azoknak se garancia hogy ugy marad.

2012. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogy lehet szélesebb? Ha "tágítom" sokat akkor attól lehet?
2012. márc. 3. 18:28
 6/10 anonim ***** válasza:
mondtam már, hogy mosolyogj és nevess. eddzed a nevetőizmaidat. ehh
2012. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem tudomXD ilyet szerintem még a tudomány se vizsgált :)

legyél te a feltaláloja:)

2012. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Neeeeem!! meg ne próbáld... 2 lehetséges variáció állna fent ha te neki esnél 1 bökővel.. az egyik hogy olyan izmokat inakat vágsz át amik által elvérzel.. vagy örök életedre el csunyítod a hegekkell.. ha sikerül is be gyógyitani... amit kétlek!!
2012. márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jajaja.Igen,vágjad csak,szélesebb lesz...az biztos...;)-.-"

by:Csillámpóni :D

2012. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne csinalj ilyet,nem tudom hogy ott hol,mennyi ideg fut,de ha veletlen elvagsz egyet,meg is benulhat az arcod.
2012. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!